Anna und die Liebe - Fabuła

 

Anna to kobieta pełna marzeń i pomysłów. Jednak jej nieśmiałość zbyt często ją blokuje. Czy uda jej się kiedykolwiek od tego uwolnić? Jeanette Biedermann gra główną rolę w nowej telenoweli Sat.1 pt.: "Anna und die Liebe":

Anna Polauke (Jeanette Biedermann) mogłaby mieć wszystko. Z jej talentem, pilnością oraz uporem byłaby wszędzie mile widziana - także w agencji reklamowej Broda & Broda - jej wymarzonego pracodawcy. Jednak między nią a jej marzeniem stoi pozornie nie do pokonania przeszkoda: Anna jest przeraźliwie nieśmiała i nie potrafi wydusić z siebie słowa, kiedy stoi przed obcymi lub ważnymi osobami. Z tego powodu wszystkie jej rozmowy o pracę sprowadzają się do katastrofy i dlatego wciąż pomaga w restauracji swojej mamy Susanne (Heike Jonca). Ponadto jest zmuszana do ciężkiej pracy przez swojego ostrego ojczyma Armina (Rainer Will). Także jej rozpieszczona przyrodnia siostra Katja (Karolina Łodyga) ciągle z niej szydzi.

 

 

Kiedy Anna spotyka młodszego szefa agencji Broda, Jonasa Brodę (Roy Peter Link), który dopiero wrócił z USA, pragnie tylko jednego: znaleźć się w jego pobliżu. Jednak Katja ją wyprzedza. Dzięki pomysłowi Anny, zdobywa pracę w agencji. Jednak bez kreatywnego wkładu swojej siostry, Katja go straci. Annie udaje się zdobyć posadę pomocy w agencji. Musi także patrzeć, jak Katja błyszczy dzięki jej pomysłom i zdobywa dla siebie jej wielką miłość, kiedy ona sama uchodzi za szarą myszkę bez talentu...

 

 

Jednak miłość do Jonasa, którą Annie udaje się urzeczywistnić, nie jest tylko kaprysem. W agencji Broda szaleje walka o władzę, w którą zostanie wciągnięta ona i jej siostra. Jonas, jego brat Gerrit (Lars Löllmann) oraz jego rodzice Robert (Mathieu Carrière) i Natascha (Franziska Matthus) mieszają konflikty rodzinne ze sprawami służbowymi. Anna jednak nie daje się zniechęcić i czuje, że kiedyś jej się uda wydobyć prawdę na światło dzienne i udowodnić swój talent. I któregoś dnia Jonas stwierdzi, że tylko ona jest tą właściwą dla niego.

 

+ do góry