Dziennik

 

 

Czwartek, 19.11.2009r

Koncert Angelsów z 14.11.2009 

Cześć,

po tysiąckroć dzięki za niesamowitą imprezę 14.11.09!!!!! Dla nas był to niesamowity zaszczyt urządzić prawdziwy koncert tylko dla naszych wiernych fanów z fan-clubu. Chciałbym, również w imieniu członków zespołu, którzy tak samo świetnie się bawili, jeszcze raz podziękować w szczególności Anji i Simone (członkiniom zarządu). Wszystkim, którzy niestety nie mogli być obecni, obiecuję, że na początku roku 2010 zorganizujemy otwarty koncert klubowy.

Wasz Alex

 


Poniedziałek, 13.10.2008r

Niesamowite, ale prawdziwe

Cześć wszystkim,

niesamowite, ale prawdziwe, dzisiaj wpisuję się po raz pierwszy. Jak zapewne większość z was wie, obecnie codziennie jestem na planie zdjęciowym w Berlinie.

Czas pędzi, a ja codziennie stawiam sobie nowe wyzwania. Wszyscy moi koledzy są niesamowicie sympatyczni. Stanowimy naprawdę świetny zespół.

Mój tydzień przedstawia się następująco:

całymi dniami, od poniedziałku do piątku, stoję przed kamerą, a kiedy wieczorami wracam do domu, często muszę się jeszcze uczyć tekstu.

Weekendy spędzam na nauce tekstu, spotkaniach z przyjaciółmi i rodziną. Ponadto majstruję przy piosenkach na nowy album.

W niedzielę (5.10.08) nagrałem 2 nowe piosenki, w tym w duecie z Naimą, idealne na Święta Bożego Narodzenia.

Mam jeszcze mnóstwo planów, dajcie się zaskoczyć.)

Wszystkiego dobrego & do zobaczenia


Wasz Alex

 


Poniedziałek, 25.02.2008r

Wkrótce coś się tu pojawi...

 

+ do góry